1-5 klasių mokinių darbai

Garsinis skaitymas – vienas iš vaikų skaitymo skatinimo būdų. Jis priverčia įsiklausyti ir išgirsti. Knyga tampa artimesnė ir mielesnė. Labai svarbu, kad skaitymas kartu praplečia vaikų žodyną, skatina smalsumą ir kūrybiškumą. Kuo daugiau vaikai skaito, tuo daugiau sužino. Knygų skaitymas yra vienas prasmingiausių laisvalaikio praleidimo būdų vaikams.

Mūsų mokykloje tradicija tapusi skaitymo valanda – karantino metu persikėlė į „Zoom“ platformą. Norime pasidalinti vaikų piešiniais, kuriuos piešė mūsų 1-5 klasių mokiniai, klausę skaitomus kūrinius:  „Auksinis raktelis arba Buratino nuotykiai“, „Čipolino nuotykiai“, „Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė“, „Lesė grįžta“, „Pingvinas Vilis“, „Mes Varnų saloje“, „Juodasis gražuolis“, „Vaiduokliukas“.

Kviečiame pasigrožėti vaikų darbais!

                                                                                                                                   Bibliotekininkės Violė ir Ieva

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau