1-5 klasių mokinių darbai

Garsinis skaitymas – vienas iš vaikų skaitymo skatinimo būdų. Jis priverčia įsiklausyti ir išgirsti. Knyga tampa artimesnė ir mielesnė. Labai svarbu, kad skaitymas kartu praplečia vaikų žodyną, skatina smalsumą ir kūrybiškumą. Kuo daugiau vaikai skaito, tuo daugiau sužino. Knygų skaitymas yra vienas prasmingiausių laisvalaikio praleidimo būdų vaikams.

Mūsų mokykloje tradicija tapusi skaitymo valanda – karantino metu persikėlė į „Zoom“ platformą. Norime pasidalinti vaikų piešiniais, kuriuos piešė mūsų 1-5 klasių mokiniai, klausę skaitomus kūrinius:  „Auksinis raktelis arba Buratino nuotykiai“, „Čipolino nuotykiai“, „Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė“, „Lesė grįžta“, „Pingvinas Vilis“, „Mes Varnų saloje“, „Juodasis gražuolis“, „Vaiduokliukas“.

Kviečiame pasigrožėti vaikų darbais!

                                                                                                                                   Bibliotekininkės Violė ir Ieva

Daugiau naujienų

Maironiui 160

Šių metų lapkričio 24 d. 8b klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojaSaule Nagiene rinkosi į netradicinę pamoką renginį mokyklos skaitykloje, skirtą poeto

Skaityti daugiau

Karjera priklauso man

Minint Tarptautinę karjeros dieną, kai kurie Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniai jaususpėjo sudalyvauti skelbtame „Penkių elementų“ teorijos praktiniame pritaikyme. Susipažinę supenkiais elementais – vandeniu, medžiu, ugnimi,

Skaityti daugiau

Edukacija Reformatų sode

Lapkričio 17 d. kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai, pakviestiVJTC, lankėsi Reformatų sode, kur vyko edukacinė popietė „Vilniaus Reformatų sodopaslaptys“. Čia, buvusiose kapinaitėse, palaidoti įžymūs žmonės,

Skaityti daugiau