„Kokybės krepšelio” projektas

Kovo 24 d. progimnazijos bendruomenės susirinkimo metu pristatytas mokyklos vykdomas ir ES bei savivaldybės lėšomis finansuojamas. Aptartos 2021-2023 metų projekto įgyvendinimo galimybės ir perspektyvos, skatinančios mokyklos ūgtį ir mokinių ugdymosi pasiekimų gerinimą.

Daugiau naujienų

Sveikiname ir džiaugiamės

Šiandien VJTC dvi šaunios kraštotyros-etnokultūros būrelio komandos dalyvavo Vilniausmiesto viktorinoje „Lietuvių liaudies kalendorinės vasaros šventės“, kurioje viena komanda – Marija8a, Saulė 8b, Marius 8b, Radvilas

Skaityti daugiau

Geografiniai pasiekimai

Tai nerealu! Ar gali mokinys laimėti visuose geografijos konkursuose ir olimpiadose?Pasirodo, gali! O jų būta išties nemažai. 7b klasės mokinys Modestas Lankelis šiais metais laimėjosidabro

Skaityti daugiau