Mokinių rudens stovykla „Tyrinėju ir judu – pasaulį atrandu“


Spalio 30 d. Vilniaus „Ryto“ progimnazijoje organizuotoje rudens stovykloje moksleiviai
užsiiminėjo įvairiais laboratoriniais darbais. Veiklas vainikavo „Kalbų laboratorija“. Pasirodo, jog ir žodžius
galima tyrinėti, savaip rikiuoti, naujai sukurti, perkurti, keisti, per žodį pažinti save ir kitą žmogų, užsiimti
kūrybiniu rašymu.

Mokytoja Saulė Aliukonė

Istorijos ir anglų kalbos mokytojai Miroslavas Bazys ir Ramunė Račinskaitė mokiniams vedė integruotą anglų k. ir istorijos užsiėmimą „Beginner’s guide to archeology“ anglų kalba. Dirbtuvių metu mokytojai pasakojo apie archeologo profesiją, pristatė darbo specifiką, parodė kai kuriuos archeologo darbo įrankius ir prietaisus. Mokiniai galėjo praktiškai išbandyti metalo detektorių, paieškos magnetą, pamatyti archeologo sietą, išvalyti senovines monetas. Užsiėmimo pabaigoje buvo pakartoti svarbiausi archeologijos terminai angliškai, sprendžiamas kryžiažodis.

Mokytojai Miroslavas Bazys ir Ramunė Račinskaitė

Daugiau naujienų

Prisidedame prie akcijos

Džiaugiamės, kad šiemet vėl turėjome galimybę pakviesti mokyklos bendruomenės nariusprisidėti prie akcijos onkologiniams ligoniukams. Šventiniu laikotarpiu norime palaikyti mažuosius.Tariame nuoširdžiausią AČIŪ: 1b, 2b, 3c, 3e,

Skaityti daugiau

„Dalyvaujamasis biudžetas mokykloje“

Lapkričio 4 d. vyko baigiamasis projekto „Dalyvaujamasis biudžetas mokykloje“ renginys,kurio metu dalyvavo 5-8 klasių mokiniai, mokytojai, administracijos atstovai bei mokyklosbendruomenės nariai. Galime drąsiai teigti, kad dalyvaujamojo biudžeto

Skaityti daugiau