Mokinių rudens stovykla „Tyrinėju ir judu – pasaulį atrandu“


Spalio 30 d. Vilniaus „Ryto“ progimnazijoje organizuotoje rudens stovykloje moksleiviai
užsiiminėjo įvairiais laboratoriniais darbais. Veiklas vainikavo „Kalbų laboratorija“. Pasirodo, jog ir žodžius
galima tyrinėti, savaip rikiuoti, naujai sukurti, perkurti, keisti, per žodį pažinti save ir kitą žmogų, užsiimti
kūrybiniu rašymu.

Mokytoja Saulė Aliukonė

Istorijos ir anglų kalbos mokytojai Miroslavas Bazys ir Ramunė Račinskaitė mokiniams vedė integruotą anglų k. ir istorijos užsiėmimą „Beginner’s guide to archeology“ anglų kalba. Dirbtuvių metu mokytojai pasakojo apie archeologo profesiją, pristatė darbo specifiką, parodė kai kuriuos archeologo darbo įrankius ir prietaisus. Mokiniai galėjo praktiškai išbandyti metalo detektorių, paieškos magnetą, pamatyti archeologo sietą, išvalyti senovines monetas. Užsiėmimo pabaigoje buvo pakartoti svarbiausi archeologijos terminai angliškai, sprendžiamas kryžiažodis.

Mokytojai Miroslavas Bazys ir Ramunė Račinskaitė

Daugiau naujienų

Sveikiname ir džiaugiamės

Šiandien VJTC dvi šaunios kraštotyros-etnokultūros būrelio komandos dalyvavo Vilniausmiesto viktorinoje „Lietuvių liaudies kalendorinės vasaros šventės“, kurioje viena komanda – Marija8a, Saulė 8b, Marius 8b, Radvilas

Skaityti daugiau

Geografiniai pasiekimai

Tai nerealu! Ar gali mokinys laimėti visuose geografijos konkursuose ir olimpiadose?Pasirodo, gali! O jų būta išties nemažai. 7b klasės mokinys Modestas Lankelis šiais metais laimėjosidabro

Skaityti daugiau