Edukacija Maišiagalos tradicinių amatų centre

Tradicinių amatų centre Houvalto dvare Maišiagaloje edukacinio užsiėmimo „Žvakininkystė“ metu
kraštotyros–etnokultūros būrelio nariai sužinojo, kaip atsiranda vaškas, susipažino su žvakių
atsiradimo istorija bei liejimo technologija ir būdais, pasigamino po kalėdinę žvakę, piešinyje
perteikė bitės motyvą. Taip pat aplankė dvare veikiančias parodas. Įdomią edukaciją organizavo
VJTC. Padėka jiems.

Būrelio vadovė Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau