Edukacija Maišiagalos tradicinių amatų centre

Tradicinių amatų centre Houvalto dvare Maišiagaloje edukacinio užsiėmimo „Žvakininkystė“ metu
kraštotyros–etnokultūros būrelio nariai sužinojo, kaip atsiranda vaškas, susipažino su žvakių
atsiradimo istorija bei liejimo technologija ir būdais, pasigamino po kalėdinę žvakę, piešinyje
perteikė bitės motyvą. Taip pat aplankė dvare veikiančias parodas. Įdomią edukaciją organizavo
VJTC. Padėka jiems.

Būrelio vadovė Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

Prisidedame prie akcijos

Džiaugiamės, kad šiemet vėl turėjome galimybę pakviesti mokyklos bendruomenės nariusprisidėti prie akcijos onkologiniams ligoniukams. Šventiniu laikotarpiu norime palaikyti mažuosius.Tariame nuoširdžiausią AČIŪ: 1b, 2b, 3c, 3e,

Skaityti daugiau

„Dalyvaujamasis biudžetas mokykloje“

Lapkričio 4 d. vyko baigiamasis projekto „Dalyvaujamasis biudžetas mokykloje“ renginys,kurio metu dalyvavo 5-8 klasių mokiniai, mokytojai, administracijos atstovai bei mokyklosbendruomenės nariai. Galime drąsiai teigti, kad dalyvaujamojo biudžeto

Skaityti daugiau