Mūsų mokykloje vyko smagus ir įtraukiantis Rubiko kubo turnyras, subūręs entuziastus. Mokiniai
turėjo progą išbandyti savo greitį, susikaupimą ir loginį mąstymą spręsdami šią visame pasaulyje
populiarią dėlionę.
Dėkojame visiems dalyviams už aktyvumą, pastangas ir gerą nuotaiką. Kiekvienas prisidėjo prie
puikios turnyro atmosferos ir parodė, kad atkaklumas bei treniruotės duoda rezultatų.
Sveikiname turnyro nugalėtojus:
I vieta – Ignas Mikailionis (5d klasė)
II vieta – Arnold Onuoha Chinedu (6a klasė)
III vieta – Orestas Karalius (5d klasė)
Didžiuojamės jūsų pasiekimais ir linkime dar daugiau pergalių ateityje!
Iki kitų susitikimų turnyruose!
Fizinio ugdymo mokytojai ir matematikos mokytoja Violeta

















