Projektas liuks

Laimėtas ir sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamas sporto projektas LIUK’S (SRF-SIĮ-2021-1-0486).

2021-09-16 dieną Vilniaus „Ryto“ progimnazijoje vyko SPORTINIO BADMINTONO užsiėmimų pristatymas. Žaidimas kėlė daug teigiamų emocijų: mokiniai  išbandė savo reakcijos greitį ir miklumą, lavino pastabumą bei dėmesingumą, mokėsi taisyklingo žaidimo subtilybių ir buvo labai susidomėję šia fizinio aktyvumo veikla.

Naujausios žinios!

2021-09-23 Vilniaus „Ryto“ progimnazijoje vyko LĖKŠČIASVYDŽIO (FRISBEE) žaidimo pristatymas. Dėkojame svečiui LSDF atstovui Ričardui Zareckiui  už pagalbą, supažindinant 5-8 klasių mokinius su šia nuostabia sveikatinančio fizinio aktyvumo forma!

2021-09-24 Progimnazijoje vyko Sporto Dienos minėjimas. 5-8 klasių mokiniai turėjo progą išmėginti sportinį badmintoną. Ne vienas ir prakaitą nusišluostė.

Dėkojame SM Tauras badmintono treneriams, sutikusiems pasidalinti profesionalų patirtimi ir pademonstruoti, kokių aukštumų galima pasiekti mokantis šio miklumo, geros reakcijos ir ištvermės reikalaujančio sportinio žaidimo.

Vaikų emocijos užsiėmimų metu kalbėjo pačios už save!

Kviečiame ir JUS pasidžiaugti smagiomis vykusių užsiėmimų akimirkomis!

Naudodamiesi proga, dar kartą kviečiame visus norinčius prisijungti į progimnazijos projekto LIUK’S sportinius būrelius.

Rugsėjo 19 ir 24 dienomis vyko beisbolo užsiėmimai. Treniruočių metu mokinius konsultavo ir savo sportine patirtimi dalinosi Tauro SM  treneris Vermidas Neverauskas.  Visi 3-8 klasių mokiniai galėjo pasitikrinti  savo metimo jėgą, tikslumą bei gebėjimą susikaupti beisbolo užsiėmimų metu.

Džiugu, kad mūsų laimėtas mokinių fizinio aktyvumo skatinimo projektas LIUK,S (paraiškos Nr. SRF-SIĮ-2021-1-0486) vis labiau įsibėgėja.

Visi žinome, kad fizinis aktyvumas stiprina sveikatą. LIUK,S sporto būrelius lankantys mokiniai, išmaniųjų technologijų POLAR (širdies darbo monitoringo) priemonių dėka, dabar jau turi galimybę ugdytis įprotį sekti savo fizinę ir sveikatos būklę!

Pakartoję savo žinias apie sveikatai būtiną savikontrolę sportuojant, išmokę skaičiuoti savo pulsą ir sportuodami reguliariai tikrintis savo širdies darbą, mokiniai dabar gali individualiai įsivertinti savo pasiektą fizinį aktyvumą. Mokiniai turėjo galimybę išbandyti POLAR išmaniuosius laikrodukus ir POLAR programėlę, rodančią ar pasiekti jų pasirinkti fizinio aktyvumo rodikliai.

Kad mokiniai, mokytojai, sporto būrelių vadovai galėtų išsiaiškinti visus kilusius, su POLAR išmaniosios monitoringo sistemos naudojimu, kilusius klausimus, vasario 9 d. projekto dalyviams vyko mokymai su širdies darbo monitoringo IT įranga ir programa. Mokymo metu buvo įgyti ir tobulinti gebėjimai dirbti su specifinę, monitoringui atlikti skirta įranga.

Pandemija pamažu traukiasi iš Lietuvos, tad mokiniai vėl gali džiaugtis ilgai lauktais renginiais!

Šiandien įvyko progimnazijos 5 klasių tarpklasinis kvadrato turnyras, o 18 d. progimnazijos 7-8 klasių tinklinio būrelių nariai galės išmėginti jėgas žaidžiant pliažo tinklinį Smėlio Arenoje.

LIUK,S projekte dalyvaujantys sportinio būrelio „Netrdiciniai judrieji žaidimai 5“ nariai jau parodė puikų fizinį pasirengimą, o tinklinio klubo ,,7“ nariai, dar galės parodyti savo išmonę!

Džiugu, kad Matematikos, IT, fizinio ugdymo ir gamtos mokslų mokytojų metodinė grupė jungiasi prie LIUK,S ir savo dalykinėje savaitėje!

Kviečiame JUS kartu su mumis pasidžiaugti 5 klasių tarpklasinio kvadrato turnyro akimirkomis, sveikindami visus dalyvavusius, nes  „Svarbiausia – ne laimėti, o dalyvauti“ ( Olimpinių žaidynių atkūrėjas šiuolaikiniame pasaulyje Pierre`as de Coubertinas).

Fizinio ugdymo mokytoja, LIUK,S būrelių vadovė Rasa Mereškevičiūtė

Pažinties su pliažo tinkliniu fotoreportažas! NEPRALEISKITE!

Fizinio ugdymo mokytoja, LIUK,S būrelių vadovė Rasa Mereškevičiūtė