7 kl. mokinių istorijos paroda „Senųjų civilizacijų architektūros paminklai“

Istorinė tema „Senovės Rytai ir architektūriniai statiniai“ dažnai kiekvienam siejasi su Egipto piramidėmis. Tačiau ir kitos senovės Rytų civilizacijos garsėjo įspūdingais pastatais: Zikuratais, Ištarės vartais, Kabančiais Babilono sodais. Mokiniai galėjo išsirinkti jiems labiausiai įsiminusį statinį ir sukurti jo maketą. Pažvelkime, kokie mokiniai sumanūs bei išradingi.

Istorijos mokytoja Paulina Grigaliūnaitė

Daugiau naujienų

Maironiui 160

Šių metų lapkričio 24 d. 8b klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojaSaule Nagiene rinkosi į netradicinę pamoką renginį mokyklos skaitykloje, skirtą poeto

Skaityti daugiau

Karjera priklauso man

Minint Tarptautinę karjeros dieną, kai kurie Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniai jaususpėjo sudalyvauti skelbtame „Penkių elementų“ teorijos praktiniame pritaikyme. Susipažinę supenkiais elementais – vandeniu, medžiu, ugnimi,

Skaityti daugiau

Edukacija Reformatų sode

Lapkričio 17 d. kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai, pakviestiVJTC, lankėsi Reformatų sode, kur vyko edukacinė popietė „Vilniaus Reformatų sodopaslaptys“. Čia, buvusiose kapinaitėse, palaidoti įžymūs žmonės,

Skaityti daugiau