STRUKTŪRA

Kontaktai

ADMINISTRACIJA

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams

Raštinės vadovė

Institucijos grupė: Bendrojo lavinimo mokykla

Identifikavimo kodas: 190006057

Teisinė forma: Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Pašto kodas: 04320

Buveinės adresas: D. Gerbutavičiaus g. 9, Vilnius

Paskirtis: Bendrosios paskirties mokykla

Mokymo kalbos: Lietuvių

Steigėjas: Vilniaus miesto savivaldybės taryba

MOKYTOJAI

Pavardė vardasKvalifikacinė kategorijaDėstomas dalykasAuklėjamoji klasėKabinetas
Sakalauskienė Raimondamokytojapradinis ugdymas1 a118
Benesevičienė Vilmamokytojapradinis ugdymas1 b207
 Gerdvilienė Gintavyr. mokytojapradinis ugdymas1 c119
Kurbatavičienė Vaidamokytojapradinis ugdymas1 d309
Perepeča Agatamokytojapradinis ugdymas1 e105
Grinevičienė Jolantamokytojapradinis ugdymas2 a106
Valiušienė Giedrėmokytojapradinis ugdymas2 b206
Gudzevičiūtė Patricijamokytojapradinis ugdymas2 c204
Misiūnienė Laima metodininkėpradinis ugdymas2 d305
Mišeikienė Kristina metodininkėpradinis ugdymas3 a306
Baranauskaitė Gabrielė mokytojapradinis ugdymas3 b205
Bučelienė Nida  vyr. mokytojapradinis ugdymas3 c203
Jočienė Ingridamokytojapradinis ugdymas3 d334
Tamošaitienė Sandramokytojapradinis ugdymas3 e104
Polikaitienė Daliavyr. mokytojapradinis ugdymas4 a307
Dapkienė Nijolėvyr. mokytojapradinis ugdymas4 b308
 Rukaitė Milenamokytojapradinis ugdymas4 c313
Narkevičiūtė Daliamokytojapradinis ugdymas4 d120
 Venckutė Evelinamokytojamuzika 107
 Jurgaitienė Jurgita metodininkėšokis 6 baktų salė/227
 Cvetkova Svetlanavyr. mokytojaanglų kalba310
Šliažienė Daliametodininkėanglų kalba6 a208, 216
Aleškevičiūtė Linavyr. mokytojatikyba124-3
Oksienė Almametodininkėtikyba­–322
Aliukonė Saulėvyr. mokytojalietuvių kalba­5b229
Sakalauskienė Raimondamokytojalietuvių kalba331
 Lanevskaja Evelinamokytojalietuvių kalba7 с226
Volodkovič Dianavyr. mokytojaanglų kalba –327-1
Adomaitis Eduardasmokytojasrusų kalba5 c124-1
 Bazys Miroslovasmokytojasanglų kalba, istorija216
 Račinskaitė Ramunėmokytojaanglų kalba327-2
Mažeika Benediktasvyr. mokytojasrusų kalba8 c217
 Buivydienė Daiva metodininkėvokiečių kalba124-1
Rynkevičienė Violetavyr. mokytojamatematika, informatika6 c218, 321
Žilėnaitė Onavyr. mokytojamatematika227
Kairevičienė Nijolėvyr. mokytojachemija 
Mišeikis Jokūbasmokytojasfizika220
Tribulas Lukas Gabrielius vyr. mokytojasbiologija8 a325
Turbienė Vidametodininkėgeografija8 b220
Riabovienė Vilmaekspertėistorija216
 Baranauskaitė Gabrielė
mokytojaistorija218
Mastianica Arturmokytojasfizinis ugdymassporto salė, 109
Mereškevičiūtė Rasametodininkėfizinis ugdymas7 asporto salė, 109, 331
Gečas Valdasvyr. mokytojastechnologijos, informatika5 a125,126,127,128,312
Cironkienė Jūratėmokytojatechnologijos122
Malcius Ramūnas Boleslovasmokytojasetika7 b323
Rukaitė Milenamokytojaetika222
Sipavičius Vytautasvyr. mokytojasžmogaus sauga 
Dmitrijevaitė Monika vyr. mokytojadailė332
 Čeikuvienė Girdutėmokytojamuzika328

SPECIALISTAI

Pavardė Vardas     PareigosKabinetasKontaktai
Rukaitė  Milena      socialinė pedagogė222 +37067262997
Stankevičiūtė Indrėpsichologė128 
Dieninytė Indrėsocialinė pedagogė318 +37064411846
Švench Dianalogopedė318 +37064411846
Leipuvienė Ingabibliotekininkė129 skaityklaryto@gmail.com
Malinauskienė Ievabibliotekininkė223 bibliotekaryto@gmail.com