STRUKTŪRA

Kontaktai

ADMINISTRACIJA

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams

Raštinės vadovė

Institucijos grupė: Bendrojo lavinimo mokykla

Identifikavimo kodas: 190006057

Teisinė forma: Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Pašto kodas: 04320

Buveinės adresas: D. Gerbutavičiaus g. 9, Vilnius

Paskirtis: Bendrosios paskirties mokykla

Mokymo kalbos: Lietuvių

Steigėjas: Vilniaus miesto savivaldybės taryba

MOKYTOJAI

Pavardė vardasKvalifikacinė kategorijaDėstomas dalykasAuklėjamoji klasėKabinetas
Mišeikienė Kristinametodininkėpradinis ugdymas1 a306
Volungevičienė Ingrida vyr. mokytojapradinis ugdymas1 b205
Bučelienė Nida  vyr. mokytojapradinis ugdymas1 c203
Petrikienė Edita mokytojapradinis ugdymas1 d334
Tamošaitienė Sandramokytojapradinis ugdymas1 e104
Polikaitienė Daliavyr. mokytojapradinis ugdymas2 a307
Dapkienė Nijolėvyr. mokytojapradinis ugdymas2 b308
Kreč Boženavyr. mokytojapradinis ugdymas2 c313
Narkevičiūtė Daliamokytojapradinis ugdymas2 d120
Barkauskienė Aidamokytojapradinis ugdymas3 a118
Bartasevičienė Donatametodininkėpradinis ugdymas3 b207
Ginta Gerdvilienėvyr. mokytojapradinis ugdymas3 c119
Misiūnienė Laimametodininkėpradinis ugdymas3 d210
Perepeča Agatamokytojapradinis ugdymas3 e105
Indrė Laurinavičiūtėmokytojapradinis ugdymas3 f309
Jakimavičienė Rusnėmokytojapradinis ugdymas4 a305
Ardzijauskienė Dainoravyr. mokytojapradinis ugdymas4 b206
Lusienė Ramunėmetodininkėpradinis ugdymas4 c204
Grinevičienė Jolantamokytojapradinis ugdymas4 d106
 Ligita Zaveckienė vyr. mokytojamuzika 107
 Jurgaitienė Jurgita metodininkėšokis 8 caktų salė/220
 Cvetkova Svetlanavyr. mokytojaanglų kalba310
Šliažienė Daliametodininkėanglų kalba208
Aleškevičiūtė Linavyr. mokytojatikyba124-3
Oksienė Almametodininkėtikyba­– 
Nagienė Saulėvyr. mokytojalietuvių kalba­–229
Karalienė Remigija metodininkėlietuvių kalba321 
Varnienė Vida vyr. mokytojalietuvių kalba226 
Volodkovič Dianavyr. mokytojaanglų kalba 7 b327-1, 322
Sutkienė Rasavyr. mokytojaanglų kalba5 c124-1,  226
Zubrienė Rūtavyr. mokytojarusų kalba 
Tahsin Ayyildizmokytojasanglų kalba327-2
Mažeika Benediktasvyr. mokytojasrusų kalba6 c217
 Buivydienė Daiva metodininkėvokiečių kalba 
Goršenkova Marinavyr. mokytojamatematika, informacinės technologijos5 b312, 323
Rynkevičienė Violetavyr. mokytojamatematika, informacinės technologijos8 a218, 209
Šiukštienė Dainametodininkėmatematika8 b227
Kairevičienė Nijolėvyr. mokytojachemija, biologija 
Lukoševičienė Laimutėmetodininkėfizika220 
Tribulas Lukas Gabrielius mokytojasbiologija6 a325
Turbienė Vidametodininkėgeografija220 
Riabovienė Vilmaekspertėistorija 
Paulina Grigaliūnaitė
mokytojaistorija 
Afanasjevas Vitalijus mokytojasfizinis ugdymas6 bsporto salė, 109, 216
Mereškevičiūtė Rasametodininkėfizinis ugdymas5 asporto salė, 109, 322
Gečas Valdasvyr. mokytojastechnologijos125,126,127,128
Cironkienė Jūratėmokytojatechnologijos122
Malcius Ramūnas Boleslovasmokytojasetika 
Rukaitė Milenamokytojaetika 
Sipavičius Vytautasvyr. mokytojasžmogaus sauga 
Dmitrijevaitė Monika vyr. mokytojadailė7 a332, 321
 Gecevičienė Monikamokytojamuzika7 c331

SPECIALISTAI

Pavardė Vardas     PareigosKabinetasKontaktai
Rukaitė  Milena      socialinė pedagogė222 
 psichologė128 
Zabulė Nijolėspecialioji pedagogė  
Savickienė Ievalogopedė335 
Malinauskienė Ievabibliotekininkė223biblioteka.ryto@gmail.com
 bibliotekininkė129 
Petrikonytė-Bortkevič Jovita sveikatos priežiūros specialistė112jovita.bortkevic@vvsb.lt
 +37060116546