Laisvos darbo vietos

Logopedas (-ė).

Logopedas

Reikalavimai

• aukštasis universitetinis išsilavinimas, logopedo kvalifikacija;
  • gebėjimas dirbti IKT;
  • valstybinės kalbos mokėjimas.

Dokumentai, kurie turi būti pateikti

·      prašymą leisti dalyvauti atrankoje su sutikimu dėl asmens duomenų naudojimo atrankos tikslais;

·      gyvenimo aprašymą (CV).

CV ir dokumentų su prierašu „Logopedas“ lauksime iki 2022 m. lapkričio 30 d. įskaitytinai el. pašto adresu rastine@ryto.vilnius.lm.lt.  Reikalavimus atitinkančius kandidatus informuosime el. paštu ir pakviesime pokalbiui.

Siūlome

1 etatu.   Neterminuota darbo sutartimi. Darbo užmokestis (brutto) priklausys nuo turimo darbo stažo bei kvalifikacinės ir už siūlomą darbo krūvį gali svyruoti nuo  1315,00 Eur iki 1718,67  Eur.

Adresas

Dariaus Gerbutavičiaus  g. 9,  Vilnius.

Kontaktinė informacija

Raštinės vadovė Andželika Kriuklienė tel. +370 (672) 62 990 , el.p. rastine@ryto.vilnius.lm.lt

Specialusis pedagogas (-ė).

Pareigos :

Specialusis pedagogas

Reikalavimai

·               aukštasis  universitetinis išsilavinimas.

·               specialybė –spec.pedagogas.

·               gebėjimas bendrauti,  bendradarbiauti ir konstruktyviai spręsti problemas su spec. poreikių vaikais ir jų tėvais, raštvedybos išmanymas.

·               punktualumas, atsakingumas,  kūrybiškumas,  iniciatyvumas, pozityvus mąstymas, gebėjimas pasirinkti efektyvius darbo metodus.

Privalumai

·                spec. pedagogo darbo patirtis;

·                gebėjimas dirbti IKT;

·                rekomendacija.

·      gyvenimo aprašymą (CV).

CV ir dokumentų su prierašu „Spec. pedagogas“ lauksime iki 2022 m. lapkričio 30 d. įskaitytinai el. pašto adresu rastine@ryto.vilnius.lm.lt.  Reikalavimus atitinkančius kandidatus informuosime el. paštu ir pakviesime pokalbiui.

Adresas

Dariaus Gerbutavičiaus  g. 9,  Vilnius.

Vilniaus ,,Ryto“ progimnazija.

Psichologas (-ė).

Psichologas

·      Aukštasis universitetinis psichologo išsilavinimas (magistro laipsnis);

·      Kūrybiškumas, iniciatyvumas, puikūs bendravimo įgūdžiai, gebėjimas dirbti komandoje;

·      Psichologo darbo patirtis;

·      Valstybinės kalbos mokėjimas.

·      gyvenimo aprašymą (CV).

CV ir dokumentų su prierašu „Psichologas“ lauksime iki 2022 m. lapkričio 30 d. įskaitytinai el. pašto adresu rastine@ryto.vilnius.lm.lt. Geriausiai reikalavimus atitinkančius kandidatus informuosime el. paštu ir pakviesime pokalbiui.

Siūlome

1 etatu. Neterminuota darbo sutartimi. Darbo užmokestis (brutto) priklausys nuo turimo darbo stažo bei kvalifikacinės kategorijos ir už siūlomą darbo krūvį gali svyruoti nuo  1346,64 Eur iki 1891,45 Eur.

Dariaus Gerbutavičiaus  g. 9,  Vilnius

Mokytojo padėjėjas (-a).

Mokytojo padėjėjas

Reikalavimai :

·               ne žemesnis, kaip vidurinis išsilavinimas;

·               pareigingumas, kantrybė, tolerantiškumas, geranoriškumas;

·               gerai mokėti valstybinę kalbą;

·               gebėjimas sklandžiai bendrauti ir bendradarbiauti su mokiniais, mokinių tėvais (globėjais, rūpintojais), pedagogais bei kitais mokyklos darbuotojais

.

Dokumentai, kurie turi būti pateikti

• prašymą leisti dalyvauti atrankoje su sutikimu dėl asmens duomenų naudojimo atrankos tikslais;
  • išsilavinimą ir kvalifikaciją patvirtinančius dokumentus ir jų  kopijas;
  • gyvenimo aprašymą (CV).

CV ir dokumentų su prierašu „Mokytojo padėjėjas“ lauksime iki 2022 m. lapkričio 30 d. įskaitytinai el. pašto adresu rastine@ryto.vilnius.lm.lt. Geriausiai reikalavimus atitinkančius kandidatus informuosime el. paštu ir pakviesime pokalbiui.

Siūlome

Mokytojo padėjėjo  darbą  terminuota darbo sutartimi 0,5  etatu. Darbo užmokestis (brutto) priklausys nuo turimo darbo stažo bei kvalifikacinės kategorijos ir už siūlomą darbo krūvį gali svyruoti nuo  407 Eur iki 452 Eur.

Dariaus Gerbutavičiaus  g. 9,  Vilnius