savivaldA

PirmininkėKristina MišeikienėMokytojų atstovė
PavaduotojaViktorija BareišienėTėvų atstovė
SekretorėRaimonda SakalauskienėBendruomenės atstovė
NarysBenediktas MažeikaMokytojų atstovas
NarėRasa MereškevičiūtėMokytojų atstovė
NarėKarolina KolyčiūtėTėvų atstovė
NarysRobertas BajorūnasTėvų atstovas
NarėSimona ŽilinskienėBendruomenės atstovė
NarysDonatas RaščiusBendruomenės atstovas
NarėMargarita RumšaitėMokinių atstovė
NarėGoda KolajanskaitėMokinių atstovė
NarėMiglė JasaitytėMokinių atstovė
 KoordinatoriusValdas GečasTechnologijų mokytojas
1.Narys  
2.Narė  
3.Narė  
4.Narė  
5.Narė  
6.Narė  
7.Narė  
8.Narys  
9.Narė  
10.Narė  
11.Narė  
12.Narė  
13.Narė  
14.Narė  
15.Narė  
16.Narys  
17.Narys  
18.Narė  
19.Narė  
20.Narė  
21.Narys  
22.Narė  
23.Narė  
24.Narė  
METODINĖS GRUPĖS
  1.  Dikšienė Lina – priešmokyklinio ugdymo pedagogė 
  2.  Vilkišiūtė Regina – priešmokyklinio ugdymo metodininkė 
  3.  Vitkovskienė Julija – priešmokyklinio ugdymo padėjėja
  1. Aleškevičiūtė Lina – tikybos vyr. mokytoja
  2. Ardzijauskienė Dainora – pradinių klasių vyr. mokytoja
  3. Barkauskienė Aida – pradinių klasių mokytoja
  4. Bartasevičienė Donata – pradinių klasių mokytoja metodininkė
  5. Bučelienė Nida – pradinių klasių vyr. mokytoja
  6. Cvetkova Svetlana – ankstyvojo anglų kalbos mokymo vyr. mokytoja
  7. Dapkienė Nijolė – pradinių klasių vyr. mokytoja
  8. Gecevičienė Monika – muzikos mokytoja
  9. Gečas Valdas – informacinių technologijų mokytojas
  10. Gerdvilienė Ginta – pradinių klasių vyr. mokytoja
  11. Jakimavičienė Rusnė  – pradinių klasių mokytoja
  12. Jurgaitienė Jurgita – šokio mokytoja metodininkė
  13. Kreč Božena- pradinių klasių vyr. mokytoja
  14. Laurinavičiūtė Indrė – pradinių klasių mokytoja 
  15. Lusienė Ramunė- pradinių klasių mokytoja metodininkė
  16. Misiūnienė Laima – pradinių klasių mokytoja metodininkė
  17. Mišeikienė Kristina- pradinių klasių mokytoja metodininkė
  18. Narkevičiūtė Dalia– pradinių klasių mokytoja 
  19. Oksienė Alma – tikybos mokytoja metodininkė
  20. Perepeča Agata – pradinių klasių mokytoja
  21. Petrikienė Edita- pradinių klasių mokytoja
  22. Polikaitienė Dalia- pradinių klasių vyr. mokytoja
  23. Subočienė Galina – pradinių klasių vyr. mokytoja 
  24. Šliažienė Dalia- ankstyvojo anglų kalbos mokymo mokytoja metodininkė
  25. Volungevičienė Ingrida– pradinių klasių vyr. mokytoja
  26. Zarankienė Lilijana –  pradinių klasių muzikos mokytoja
  27. Zaveckienė Ligita -pradinių klasių vyr. muzikos mokytoja

1. Ayyildiz Tahsin – anglų k. mokytojas

2. Buivydienė Daiva – vokiečių kalbos mokytoja

3. Grigaliūnaitė Paulina – istorijos mokytoja

4. Karalienė Remigija – lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė

5. Mažeika Benediktas – rusų kalbos vyr. mokytojas

6.  Nagienė Saulė – lietuvių kalbos ir literatūros vyr. mokytoja

7.  Riabovienė Vilma – istorijos mokytoja ekspertė

8. Sakalauskienė Raimonda– lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

9. Sutkienė Rasa – anglų kalbos vyr. mokytoja

10. Turbienė Vida – geografijos mokytoja metodininkė

11. Volodkovič Diana – anglų kalbos vyr. mokytoja 

12. Zubrienė Rūta – rusų kalbos vyr. mokytoja

1. Afanasjevas Vitalijus– fizinio ugdymo mokytojas

2. Goršenkova Marina – vyresnioji matematikos ir
informacinių technologijų mokytoja

3. Kairevičienė Nijolė – chemijos vyresnioji mokytoja

4. Lukoševičienė Laimutė – fizikos mokytoja metodininkė

5. Mereškevičiūtė Rasa – fizinio ugdymo mokytoja metodininkė

6. Rynkevičienė Violeta –
matematikos vyresnioji mokytoja, informacinių technologijų mokytoja

7.  Šiukštienė Daina
– matematikos mokytoja metodininkė

8. Tribulas Lukas Gabrielius – biologijos mokytojas

  1. Jūratė Cironkienė –  technologijų mokytoja
  2. Monika Dmitrijevaitė – dailės vyresnioji mokytoja
  3. Valdas Gečas – technologijų mokytojas
  4. Monika Juknevičiūtė – muzikos mokytoja
  5. Nijolė Kairevičienė – technologijų vyresnioji mokytoja
  6. Ramūnas Boleslovas Malcius – etikos mokytojas
  7. Alma  Oksienė  –  tikybos mokytoja metodininkė
  8. Milena Rukaitė    – etikos mokytoja
  9. Vytautas Sipavičius – žmogaus saugos vyresnysis mokytojas

1.      Adomaitis Eduardas – mokytojo padėjėjas

2.      Aleknaitė Laura – logopedė

3.      Barysienė Renata – mokytojo padėjėja

4.      Beliukevičius Benas – mokytojo padėjėjas

5.      Grinkevičienė Violė – bibliotekininkė

6.      Jonkutė Ingrida – mokytojo padėjėja

7.      Kerulienė Ingrida – mokytojo padėjėja

8.      Latvienė Ignė – psichologė

9.      Lysenko Marija – mokytojo padėjėja

10.  Malinauskienė Ieva – bibliotekininkė

11.  Ralienė Audronė – mokytojo padėjėja

12.  Rukaitė Milena – socialinė pedagogė

13.  Savickienė Ieva  – logopedė

14.  Valiušienė Giedrė – mokytojo padėjėja