Geografijos olimpiados prizininkai

Kovo 3 ir 5 dienomis mokyklos 6–8 klasių mokiniai dalyvavo geografijos nuotolinėje olimpiadoje „Mano gaublys 2021“, kurią organizavo Lietuvos geografijos mokytojų asociacija. Galimybę dalyvauti olimpiadoje, įsivertinti geografijos žinias ir gebėjimus suteikiau visiems savo mokiniams, todėl itin nudžiugino gausus dalyvių būrys: 64 šeštokai, 67 septintokai, 50 aštuntokų. Sveikinu visus dalyvius ir nugalėtojus.

Geografijos mokytoja Vida Turbienė

Daugiau naujienų

Maironiui 160

Šių metų lapkričio 24 d. 8b klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojaSaule Nagiene rinkosi į netradicinę pamoką renginį mokyklos skaitykloje, skirtą poeto

Skaityti daugiau

Karjera priklauso man

Minint Tarptautinę karjeros dieną, kai kurie Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniai jaususpėjo sudalyvauti skelbtame „Penkių elementų“ teorijos praktiniame pritaikyme. Susipažinę supenkiais elementais – vandeniu, medžiu, ugnimi,

Skaityti daugiau

Edukacija Reformatų sode

Lapkričio 17 d. kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai, pakviestiVJTC, lankėsi Reformatų sode, kur vyko edukacinė popietė „Vilniaus Reformatų sodopaslaptys“. Čia, buvusiose kapinaitėse, palaidoti įžymūs žmonės,

Skaityti daugiau