Geografijos olimpiados prizininkai

Kovo 3 ir 5 dienomis mokyklos 6–8 klasių mokiniai dalyvavo geografijos nuotolinėje olimpiadoje „Mano gaublys 2021“, kurią organizavo Lietuvos geografijos mokytojų asociacija. Galimybę dalyvauti olimpiadoje, įsivertinti geografijos žinias ir gebėjimus suteikiau visiems savo mokiniams, todėl itin nudžiugino gausus dalyvių būrys: 64 šeštokai, 67 septintokai, 50 aštuntokų. Sveikinu visus dalyvius ir nugalėtojus.

Geografijos mokytoja Vida Turbienė

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau