Apie eilėraščių ir esė konkursą „ŠVENČIU LIETUVĄ“

Europos Parlamento narys, Vasario 16-osios akto originalo atradėjas prof. Liudas Mažylis skelbė eilėraščių ir esė konkursą „ŠVENČIU LIETUVĄ“, kuriame kvietė mokinius atskleisti savo žinias apie Lietuvos istoriją ir atsakykite į klausimą: „Ką man reiškia Lietuva?“. Džiugu, kad konkurse dalyvavo ir mūsų 8A klasės mokinė Laura Dilytė. Laurai skirta prof. Liudo Mažylio padėka. 

Lietuvių kalbos mokytoja Brigita Miežiūnienė

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau