Mokyklos muzikinio skambučio konkursas!!!

Rinkome, rinkome ir surinkome įvariausių, gražiausių dainų. Tariu nuoširdų AČIŪ visoms klasėms atsiuntusioms savo išrinktas dainas. O dabar kviečiu visus balsuoti ir išrinkti mokyklos muzikinio skambučio dainą www.manoapklausa.lt/apklausa/1267023282/

Balsavimas vyks iki kovo 17 d. tad suskubkite atiduoti savo balsą!

Muzikos mokytoja Monika Juknevičiūtė

Daugiau naujienų

Maironiui 160

Šių metų lapkričio 24 d. 8b klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojaSaule Nagiene rinkosi į netradicinę pamoką renginį mokyklos skaitykloje, skirtą poeto

Skaityti daugiau

Karjera priklauso man

Minint Tarptautinę karjeros dieną, kai kurie Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniai jaususpėjo sudalyvauti skelbtame „Penkių elementų“ teorijos praktiniame pritaikyme. Susipažinę supenkiais elementais – vandeniu, medžiu, ugnimi,

Skaityti daugiau

Edukacija Reformatų sode

Lapkričio 17 d. kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai, pakviestiVJTC, lankėsi Reformatų sode, kur vyko edukacinė popietė „Vilniaus Reformatų sodopaslaptys“. Čia, buvusiose kapinaitėse, palaidoti įžymūs žmonės,

Skaityti daugiau