Mokyklos muzikinio skambučio konkursas!!!

Rinkome, rinkome ir surinkome įvariausių, gražiausių dainų. Tariu nuoširdų AČIŪ visoms klasėms atsiuntusioms savo išrinktas dainas. O dabar kviečiu visus balsuoti ir išrinkti mokyklos muzikinio skambučio dainą www.manoapklausa.lt/apklausa/1267023282/

Balsavimas vyks iki kovo 17 d. tad suskubkite atiduoti savo balsą!

Muzikos mokytoja Monika Juknevičiūtė

Daugiau naujienų

Sveikiname ir džiaugiamės

Šiandien VJTC dvi šaunios kraštotyros-etnokultūros būrelio komandos dalyvavo Vilniausmiesto viktorinoje „Lietuvių liaudies kalendorinės vasaros šventės“, kurioje viena komanda – Marija8a, Saulė 8b, Marius 8b, Radvilas

Skaityti daugiau

Geografiniai pasiekimai

Tai nerealu! Ar gali mokinys laimėti visuose geografijos konkursuose ir olimpiadose?Pasirodo, gali! O jų būta išties nemažai. 7b klasės mokinys Modestas Lankelis šiais metais laimėjosidabro

Skaityti daugiau