Mokinių savivaldos rinkimai

Mokinių savivalda kiekvieną pavasarį renka naują pirmininką (-ę), pavaduotoją ir sekretorių (-ę). Sveikiname naują išrinktą komandos vadovybę: pirmininkė Goda Kolajanskaitė (6B), pavaduotojas Mantas Žiogelis (5B) ir sekretorė Augustė Sadovskytė (7A). Kadenciją baigusi Ugnė Mickutė dėkojo visiems už sudėtingus ir labai darbingus metus. Linkime sėkmės Mokinių savivaldai sėkmingų dienų ir puikių veiklų! 

Savivaldos kuratorė Brigita Miežiūnienė

Priedų sritis

Daugiau naujienų

Maironiui 160

Šių metų lapkričio 24 d. 8b klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojaSaule Nagiene rinkosi į netradicinę pamoką renginį mokyklos skaitykloje, skirtą poeto

Skaityti daugiau

Karjera priklauso man

Minint Tarptautinę karjeros dieną, kai kurie Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniai jaususpėjo sudalyvauti skelbtame „Penkių elementų“ teorijos praktiniame pritaikyme. Susipažinę supenkiais elementais – vandeniu, medžiu, ugnimi,

Skaityti daugiau

Edukacija Reformatų sode

Lapkričio 17 d. kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai, pakviestiVJTC, lankėsi Reformatų sode, kur vyko edukacinė popietė „Vilniaus Reformatų sodopaslaptys“. Čia, buvusiose kapinaitėse, palaidoti įžymūs žmonės,

Skaityti daugiau