Mokinių savivaldos rinkimai

Mokinių savivalda kiekvieną pavasarį renka naują pirmininką (-ę), pavaduotoją ir sekretorių (-ę). Sveikiname naują išrinktą komandos vadovybę: pirmininkė Goda Kolajanskaitė (6B), pavaduotojas Mantas Žiogelis (5B) ir sekretorė Augustė Sadovskytė (7A). Kadenciją baigusi Ugnė Mickutė dėkojo visiems už sudėtingus ir labai darbingus metus. Linkime sėkmės Mokinių savivaldai sėkmingų dienų ir puikių veiklų! 

Savivaldos kuratorė Brigita Miežiūnienė

Priedų sritis

Daugiau naujienų

Sveikiname ir džiaugiamės

Šiandien VJTC dvi šaunios kraštotyros-etnokultūros būrelio komandos dalyvavo Vilniausmiesto viktorinoje „Lietuvių liaudies kalendorinės vasaros šventės“, kurioje viena komanda – Marija8a, Saulė 8b, Marius 8b, Radvilas

Skaityti daugiau

Geografiniai pasiekimai

Tai nerealu! Ar gali mokinys laimėti visuose geografijos konkursuose ir olimpiadose?Pasirodo, gali! O jų būta išties nemažai. 7b klasės mokinys Modestas Lankelis šiais metais laimėjosidabro

Skaityti daugiau