„Sparnuotos frazės“ konkursas

Dėkojame visiems, siūliusiems sparnuotas frazes, o dabar kviečiame balsuoti už labiausiai patikusias, kurios bus vertos atsidurti ant mokyklos laiptų pirmo aukšto fojė. Balsavimas vyks iki balandžio 5 dienos, tad suskubkite atiduoti savo balsą. LAUKIAME JŪSŲ BALSŲ.
www.manoapklausa.lt/apklausa/1273411628/

Daugiau naujienų

Sveikiname ir džiaugiamės

Šiandien VJTC dvi šaunios kraštotyros-etnokultūros būrelio komandos dalyvavo Vilniausmiesto viktorinoje „Lietuvių liaudies kalendorinės vasaros šventės“, kurioje viena komanda – Marija8a, Saulė 8b, Marius 8b, Radvilas

Skaityti daugiau

Geografiniai pasiekimai

Tai nerealu! Ar gali mokinys laimėti visuose geografijos konkursuose ir olimpiadose?Pasirodo, gali! O jų būta išties nemažai. 7b klasės mokinys Modestas Lankelis šiais metais laimėjosidabro

Skaityti daugiau