Gražiausios pavasario akimirkos

Balandžio mėnesį jaunieji kraštotyros-etnokultūros būrelio mokiniai dalyvavo VJTC konkurse „Gražiausios pavasario akimirkos“.  Mokiniai fotografavo atgimstančią gamtą, pražydusias pirmąsias gėles, Neries upės slėnį I vieta įvertinatos Lauros Dilytės fotografijos.

Ačiū visiems dalyvavusiems: 5-tokams Mantui Žiogeliui ir Aistei Kolajanskaitei, 6-tokams Dominykai Jalaginai, Margaritai Rumšaitei, Klaidui Gaupšui, kurių darbai įvertinti VJTC padėkomis.

Būrelio vadovė Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

Maironiui 160

Šių metų lapkričio 24 d. 8b klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojaSaule Nagiene rinkosi į netradicinę pamoką renginį mokyklos skaitykloje, skirtą poeto

Skaityti daugiau

Karjera priklauso man

Minint Tarptautinę karjeros dieną, kai kurie Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniai jaususpėjo sudalyvauti skelbtame „Penkių elementų“ teorijos praktiniame pritaikyme. Susipažinę supenkiais elementais – vandeniu, medžiu, ugnimi,

Skaityti daugiau

Edukacija Reformatų sode

Lapkričio 17 d. kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai, pakviestiVJTC, lankėsi Reformatų sode, kur vyko edukacinė popietė „Vilniaus Reformatų sodopaslaptys“. Čia, buvusiose kapinaitėse, palaidoti įžymūs žmonės,

Skaityti daugiau