Gražiausios pavasario akimirkos

Balandžio mėnesį jaunieji kraštotyros-etnokultūros būrelio mokiniai dalyvavo VJTC konkurse „Gražiausios pavasario akimirkos“.  Mokiniai fotografavo atgimstančią gamtą, pražydusias pirmąsias gėles, Neries upės slėnį I vieta įvertinatos Lauros Dilytės fotografijos.

Ačiū visiems dalyvavusiems: 5-tokams Mantui Žiogeliui ir Aistei Kolajanskaitei, 6-tokams Dominykai Jalaginai, Margaritai Rumšaitei, Klaidui Gaupšui, kurių darbai įvertinti VJTC padėkomis.

Būrelio vadovė Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau