Sportinis badmintonas

Laimėtas ir sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamas sporto projektas LIUK’S (SRF-SIĮ-2021-1-0486).

2021-09-16 dieną Vilniaus „Ryto“ progimnazijoje vyko SPORTINIO BADMINTONO užsiėmimų pristatymas. Žaidimas kėlė daug teigiamų emocijų: mokiniai  išbandė savo reakcijos greitį ir miklumą, lavino pastabumą bei dėmesingumą, mokėsi taisyklingo žaidimo subtilybių ir buvo labai susidomėję šia fizinio aktyvumo veikla.

Sveikiname ir džiaugiamės

Šiandien VJTC dvi šaunios kraštotyros-etnokultūros būrelio komandos dalyvavo Vilniausmiesto viktorinoje „Lietuvių liaudies kalendorinės vasaros šventės“, kurioje viena komanda – Marija8a, Saulė 8b, Marius 8b, Radvilas

Geografiniai pasiekimai

Tai nerealu! Ar gali mokinys laimėti visuose geografijos konkursuose ir olimpiadose?Pasirodo, gali! O jų būta išties nemažai. 7b klasės mokinys Modestas Lankelis šiais metais laimėjosidabro