„Go Red for Dyslexia“ (liet. „Tapk raudonu dėl disleksijos“)

Spalio 4-8 dienomis Vilniaus „Ryto“ progimnazija jungiasi prie tarptautinės iniciatyvos „Go Red for Dyslexia“, kurios tikslas – šviesti visuomenę apie plačiai paplitusį skaitymo sutrikimą (disleksiją). Prisijunkime ir tapkime pasaulį keičiančios visuomenės dalimi.

Prie akcijos kviečia jungtis „Dyslexia centras“ ir Lietuvos aklųjų biblioteka (LAB). 

Platesnę informaciją rasite https://www.dyslexiacentras.lt/naujienos/raudona-spalva-ne-tik-klaidoms-ryskinti-spalio-4-10-dienomis-vyksta-tarptautine-disleksijos-pazinimo-savaite/

Logopedė Ieva Savickienė

Daugiau naujienų

Maironiui 160

Šių metų lapkričio 24 d. 8b klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojaSaule Nagiene rinkosi į netradicinę pamoką renginį mokyklos skaitykloje, skirtą poeto

Skaityti daugiau

Karjera priklauso man

Minint Tarptautinę karjeros dieną, kai kurie Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniai jaususpėjo sudalyvauti skelbtame „Penkių elementų“ teorijos praktiniame pritaikyme. Susipažinę supenkiais elementais – vandeniu, medžiu, ugnimi,

Skaityti daugiau

Edukacija Reformatų sode

Lapkričio 17 d. kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai, pakviestiVJTC, lankėsi Reformatų sode, kur vyko edukacinė popietė „Vilniaus Reformatų sodopaslaptys“. Čia, buvusiose kapinaitėse, palaidoti įžymūs žmonės,

Skaityti daugiau