„Go Red for Dyslexia“ (liet. „Tapk raudonu dėl disleksijos“)

Spalio 4-8 dienomis Vilniaus „Ryto“ progimnazija jungiasi prie tarptautinės iniciatyvos „Go Red for Dyslexia“, kurios tikslas – šviesti visuomenę apie plačiai paplitusį skaitymo sutrikimą (disleksiją). Prisijunkime ir tapkime pasaulį keičiančios visuomenės dalimi.

Prie akcijos kviečia jungtis „Dyslexia centras“ ir Lietuvos aklųjų biblioteka (LAB). 

Platesnę informaciją rasite https://www.dyslexiacentras.lt/naujienos/raudona-spalva-ne-tik-klaidoms-ryskinti-spalio-4-10-dienomis-vyksta-tarptautine-disleksijos-pazinimo-savaite/

Logopedė Ieva Savickienė

Daugiau naujienų

Sveikiname ir džiaugiamės

Šiandien VJTC dvi šaunios kraštotyros-etnokultūros būrelio komandos dalyvavo Vilniausmiesto viktorinoje „Lietuvių liaudies kalendorinės vasaros šventės“, kurioje viena komanda – Marija8a, Saulė 8b, Marius 8b, Radvilas

Skaityti daugiau

Geografiniai pasiekimai

Tai nerealu! Ar gali mokinys laimėti visuose geografijos konkursuose ir olimpiadose?Pasirodo, gali! O jų būta išties nemažai. 7b klasės mokinys Modestas Lankelis šiais metais laimėjosidabro

Skaityti daugiau