Geografijos pamokos

6 ir 8 klasių mokiniai geografijos pamokų metu smagiai paminėjo artėjantį progimnazijos jubiliejų! Šeštokai kūrė klausimyną apie Vilniaus ,,Ryto” progimnaziją, o aštuntokai parengė pristatymus apie mokinius, kurie ir šiandien garsina mokyklos vardą. Turime kuo didžiuotis! Mokykla išaugino žinomų mokslininkų, sportininkų, gydytojų, kunigų, rašytojų, žurnalistų.
Septintokų pamoka vyko mokyklos kieme. Mokiniai susipažino su augalais, puošiančiais progimnazijos aplinką, braižė planą ir juos pažymėjo.

Geografijos mokytoja Vida Turbienė

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau