Geografijos pamokos

6 ir 8 klasių mokiniai geografijos pamokų metu smagiai paminėjo artėjantį progimnazijos jubiliejų! Šeštokai kūrė klausimyną apie Vilniaus ,,Ryto” progimnaziją, o aštuntokai parengė pristatymus apie mokinius, kurie ir šiandien garsina mokyklos vardą. Turime kuo didžiuotis! Mokykla išaugino žinomų mokslininkų, sportininkų, gydytojų, kunigų, rašytojų, žurnalistų.
Septintokų pamoka vyko mokyklos kieme. Mokiniai susipažino su augalais, puošiančiais progimnazijos aplinką, braižė planą ir juos pažymėjo.

Geografijos mokytoja Vida Turbienė

„Matematinis margutis“

Kovo 1–22 dienomis vyko Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5–8 klasių mokinių matematikos, informatikos, dailės konkursas „Matematinis margutis“, kuriame varžėsi Pavilnio progimnazijos, Emilijos Pliaterytės progimnazijos,