„Ryto“ progimnazijos 45 – mečiui per lietuvių  kalbos ir literatūros pamokas

     „Ryto“ progimnazijos 45 – mečiui per lietuvių  kalbos ir literatūros pamokas 5-8 klasių mokiniai rinko 45 gražiausius žodžius savo mokyklai. Jie išsirikiavo tokia tvarka:

1.GRAŽI; 2. JAUKI; 3. ŠVIESI; 4. ĮDOMI; 5. NUOSTABI; 6. DIDELĖ; 7. MYLIMA;

 8. LINKSMA; 9. SENA (gerąja prasme); 10. DRAUGIŠKA; 11. ERDVI; 12. BALTA;

13. TVARKINGA; 14. YPATINGA; 15. GERA; 16. ŠAUNI; 17. ŠVARI; 18. ŠILTA;

19. ATNAUJINTA 20. ELEGANTIŠKA; 21. ĮSPŪDINGA; 22. PUIKI; 23. BRANGI;

24. ŽINOMA; 25. PAMOKANTI …

Ir jei turėsite kantrybės perskaityti…  SMAGI, STILINGA, SVARBI, KŪRYBINGA,POZYTIVI, ĮSIMINTINA, GERBIAMA, MOTYVUOJANTI, IŠSKIRTINĖ, PADEDANTI, FANTASTIŠKA, SPORTIŠKA, MUZIKALI, IŠRADINGA, SVETINGA, MIELA, LAUKIAMA, TRYKŠTANTI ENERGIJA, ŽINIŲ ŠALTINIS, NEPAKARTOJAMA…

                                                                                Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos

Daugiau naujienų

Maironiui 160

Šių metų lapkričio 24 d. 8b klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojaSaule Nagiene rinkosi į netradicinę pamoką renginį mokyklos skaitykloje, skirtą poeto

Skaityti daugiau

Karjera priklauso man

Minint Tarptautinę karjeros dieną, kai kurie Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniai jaususpėjo sudalyvauti skelbtame „Penkių elementų“ teorijos praktiniame pritaikyme. Susipažinę supenkiais elementais – vandeniu, medžiu, ugnimi,

Skaityti daugiau

Edukacija Reformatų sode

Lapkričio 17 d. kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai, pakviestiVJTC, lankėsi Reformatų sode, kur vyko edukacinė popietė „Vilniaus Reformatų sodopaslaptys“. Čia, buvusiose kapinaitėse, palaidoti įžymūs žmonės,

Skaityti daugiau