Šalies tautosakos festivalis „Senolių godos“

                         Sveikiname šalies tautosakos festivalio „Senolių godos“ , skirto Marijos Gimbutienės metams, nugalėtojus ir dalyvius!

                         Šis festivalis jau 20-tas ir nė karto iš jo negrįžome tuščiomis. Tautosakos festivaliui pateikėme net 14 darbų. Labai džiugu, jog mokinių darbai buvo nuominuoti ir apdovanoti VJTC padėkom

Sveikiname nominantus ir dalyvius:

8b Gustautę Karužaitę, 8c Simoną Mateikaitę, 6b Saulę Grinkevičiūtę ir Kamilę Skučkaitę, 7b Urtę Pavliukevičiūtę, 7a Vincentą Vaskovskį ir Titą Zdančių, 6b Marių Malaišką.

Padėka ir sveikinimai visiems dalyviams!

                          Džiaugiamės, jog mokyklos kraštotyros – etnokultūros būrelis „Pažinkime Lietuvą“ apdovanotas už patriotiškumą ir aktyvų dalyvavimą šalies mokinių tautosakos festivalyje „Senolių godos.

                                                                                                      Būrelio vadovė Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau