Atvirų durų savaitė-pažintis su mokytojais

Šiandien ketvirtų klasių mokiniai susipažino su 5-8 klasių mokytojais. Tikime, jog ši įdomi patirtis padės vaikams jaustis geriau žengiant į dalykinę pakopą. Vyresniųjų klasių jaunuoliai turėjo galimybę smagiai pabendrauti su pradinių klasių mokytojomis.

Atvirų durų savaitės organizatoriai

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau