Respublikinis anglų kalbos oratorių konkursas

Vasario mėnesį vyko respublikinis anglų kalbos oratorių konkursas, kurį organizavo Tauragės „Šaltinio“ progimnazija. Konkurso tema buvo „Can Social Media Have a Significant Impact on Human Mood and Behaviour?“ Konkurse dalyvavo Vilniaus ,,Ryto” progimnazijos 8c klasės mokinys Tadas Tomkevičius, kuris pademonstravo puikius oratorinius gebėjimus!

Dėkojame Tadui už drąsą bei puikų pasirodymą. Sakyti kalbą prieš didelę auditoriją yra didžiulis iššūkis!

Anglų kalbos mokytoja Rasa Sutkienė

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau