MANO SVAJONIŲ PILIS

Sausio ir vasario mėnesiais, 6 klasių mokiniai kūrė savo svajonių pilis. Vaikai šio projekto ėmėsi su dideliu užsidegimu. Kraštotyros-etnokultūros būrelio nariai rinko labiausiai patikusias  pilis. I-oji vieta atiteko 6c klasės mokinio Amando Žukovskio pilies maketui – ,,Kario pilis“, kuri stebina ne tik savo didingumu, bet ir kūrybine technika. Mokiniai išskyrė ir 6a klasės mokinių darbus: Eriko Kravčiuk – ,,Kraujo pilis“, Rapolo Judicko – ,,Raudonojo gintaro pilis“, Liepos Marijos Šakėnaitės – ,,Siesikų pilis“, Justino Sabonio – ,,Nemuno gynybinę pilis‘, Danieliaus Tumalavičiaus – ,,Trakų pilis‘‘ ir 6b klasės mokinių: Gyčio Šabaševičiaus „Noišvanšteino pilis“,  Mariaus Karužos – ,,Gynybinė pilis“.

Maketus pristatė: 6b klasės – 3 mokiniai, 6a kl. – 10 ir 6c – 9. Mokiniai ne tik kūrė pilių maketus, bet ir pasidalino jų istorijomis.  

 Laba dėkoju už atliktą darbą.

Šią parodą skiriame Ukrainos Respublkos kovai už savo Nepriklausomybę ir solidarizuojamės su Ukrainos žmonėmis.

Dėkojame mokiniams už kūrybiškumą. Padėka kraštotyros-etnokultūros būrelio nariams, talkinusiems ruošiant parodą. Parodą galite išvysti iki kovo 11 d., II aukšto foje. Prašome apsilankyti!

                                                                                                                                                      Istorijos mokytoja Vilma Riabovienė