MANO SVAJONIŲ PILIS

Sausio ir vasario mėnesiais, 6 klasių mokiniai kūrė savo svajonių pilis. Vaikai šio projekto ėmėsi su dideliu užsidegimu. Kraštotyros-etnokultūros būrelio nariai rinko labiausiai patikusias  pilis. I-oji vieta atiteko 6c klasės mokinio Amando Žukovskio pilies maketui – ,,Kario pilis“, kuri stebina ne tik savo didingumu, bet ir kūrybine technika. Mokiniai išskyrė ir 6a klasės mokinių darbus: Eriko Kravčiuk – ,,Kraujo pilis“, Rapolo Judicko – ,,Raudonojo gintaro pilis“, Liepos Marijos Šakėnaitės – ,,Siesikų pilis“, Justino Sabonio – ,,Nemuno gynybinę pilis‘, Danieliaus Tumalavičiaus – ,,Trakų pilis‘‘ ir 6b klasės mokinių: Gyčio Šabaševičiaus „Noišvanšteino pilis“,  Mariaus Karužos – ,,Gynybinė pilis“.

Maketus pristatė: 6b klasės – 3 mokiniai, 6a kl. – 10 ir 6c – 9. Mokiniai ne tik kūrė pilių maketus, bet ir pasidalino jų istorijomis.  

 Laba dėkoju už atliktą darbą.

Šią parodą skiriame Ukrainos Respublkos kovai už savo Nepriklausomybę ir solidarizuojamės su Ukrainos žmonėmis.

Dėkojame mokiniams už kūrybiškumą. Padėka kraštotyros-etnokultūros būrelio nariams, talkinusiems ruošiant parodą. Parodą galite išvysti iki kovo 11 d., II aukšto foje. Prašome apsilankyti!

                                                                                                                                                      Istorijos mokytoja Vilma Riabovienė

                                                                                                                                                     

Daugiau naujienų

„Lietuva mano širdyje“

Vasario 15 d., minint 106-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines, progimnazijoje lankėsiitin garbus svečias – 1990 metų Kovo 11-osios Akto signataras Algirdas Kumža, dalinęsis savoįžvalgomis su

Skaityti daugiau

Sveikiname

Sveikiname Respublikinio 2-ų klasių mokinių anglų kalbos konkurso ,,My Family Tree“ nugalėtoją, 2d klasės mokinę Gytę Zdančiūtę, laimėjusią pirmąją vietą. Anglų kalbos mokytoja Dalia Šliažienė

Skaityti daugiau

Palydėjome žiemą

Kernavėje smagiai nusiteikę šventėme Užgavėnes. Žaidėme, šokome, dainavome. VykoLašininio ir Kanapinio kova. Deginome Morę, vijome žiemą iš kiemo. Linksmi grįžome namo. Užšventę dėkojame VJTC. Kraštotyros–etnokultūros

Skaityti daugiau