Kovo 14-18 d. veiklos

Kviečiame apsilankyti mokyklos II aukšto foje ir pasigrožėti 8-ų klasių mokinių darbų paroda – ,,Geometrinė vitražo kompozicija”.

Dailės mokytoja Monika Dmitrijevaitė ir matematikos mokytojos

Kovo 15 dieną 7-ų klasių mokiniai, vadovaudamiesi mokslinio tyrimo metodu ir naudodamiesi temperatūros bei anglies dioksido davikliais, nustatinėjo klasės temperatūros ir anglies dioksido pokyčius pamokos metu.

Biologijos mokytojas Lukas Gabrielius Tribulas

Kovo 15 dieną penktų klasių mokiniai ,,IT dirbtuvėse” išbandė animacijos kūrimą. Džiaugiamės, kad užduotis mokiniams patiko ir jie sukūrė puikius trumpametražius filmukus.

Informacinių technologijų mokytojos Violeta Rynkevičienė, Marina Goršenkova

Sveikiname konkurso „Koordinačių plokštuma” nugalėtojus:

I vieta – Bernadeta Stanaitytė (7b kl.)

II vieta – Greta Grigaliūnaitė (6c kl.)

III vieta – Tautvydas Vaitiekūnas (6с kl.)

Mokytoja Daina Šiukštienė

Sveikiname viktorinos „Matematinė mozaika” nugalėtojus:

I vieta – Greta Grigaliūnaitė (6c kl.)

II vieta – Lėja Stašaitytė (6c kl.)

III vieta – Saulė Grinkevičiūtė (6b kl.)

Mokytoja Violeta Rynkevičienė

Fizikos olimpiados I etapo akimirkos

Fizikos mokytoja Laimutė Lukoševičienė

Kovo 18 dieną chemijos pamokų metu mokiniai domėjosi „Kas aplink mus?”. Dirbdami grupėse, spręsdami kryžiažodžius susipažino su cheminių elementų kilmę.

Chemijos mokytoja Nijolė Kairevičenė

„Lietuva mano širdyje“

Vasario 15 d., minint 106-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines, progimnazijoje lankėsiitin garbus svečias – 1990 metų Kovo 11-osios Akto signataras Algirdas Kumža, dalinęsis savoįžvalgomis su

Sveikiname