Ėjimo iššūkis „Žvilgsnis į Naujuosius metus”

Nuo 2022 m. sausio 5 d. iki vasario 23 d.,  kraštotyros-etnokultūros būrelio „Pažinkime Lietuvą“ nariai dalyvavo ėjimo iššūkyje „Žvilgsnis į Naujuosius metus“. Du mėnesius, žvarbiomis žiemos sąlygomis, būrelio nariai nepailsdami ėjo.  Keliavo po savo mikrorajoną, dalyvavo įvairiuose VJTC organizuojamuose žygiuose, projektuose. Tvirta, nepajudinama 18 mokinių komanda, du mėnesius ėjo.

Šiandien, Kalnų parke, ant Stalo kalno, buvo susumuoti šios puikios iniciatyvos rezultatai. Iš viso ėjo 192 miesto mokyklų mokiniai ir  19 būrelio vadovų. Būrelio vadovė Vilma surinko 330 843 žingsnių. I vietą  laimėjo Titas Zdančius – 7a kl., antrąją – Klaidas Gaupšas 7a kl.  Iš viso komanda nuėjo 2839910 žingsnių ir užėmė garbingą II vietą ir III – Deira Šimkutė 7c kl. Džiaugiamės gautais apdovanojimais: VJTC Diplomais ir keliautojo kuprinėmis.

Dėkojame VJTC už puikią iniciatyvą, mokinių įtraukimą į aktyvią veiklą. Ir labai smagu buvo išgirsti iš būrelio mokinių klausimus ,,kada vėl bus tokia iniciatyva, kurioje mes tikrai norėsime dalyvauti?“.

Ačiū visiems žygeiviams.

                                 Būrelio vadovė Vilma Riabovienė