Tito sėkmė geografijos olimpiadoje I ture

Šiandien vyko 7-8 klasių nacionalinės geografijos olimpiados I atrankinis turas. Renginyje dalyvavo 880 mokinių iš 54 Lietuvos savivaldybių. Mūsų mokyklai atstovavo šie mokiniai: Augustė S. – 8a,  Domantas V. – 8c, Gabrielė S.  ir Titas Z. – 7a.  Sėkmingiausias pirmasis turas buvo Titui Zdančiui. Olimpiadoje Titas  surinko 63 taškus iš 75 galimų, aplenkė daugiau kaip 400 Respublikos septintokų ir pateko į 2 turą, kuris vyks šį ketvirtadienį. Dėkoju mokiniams už dalyvavimą olimpiadoje, džiaugiuosi Tito sėkmingu startu, telydi sėkmė ketvirtadienį II ture.

                                                                                        Geografijos mokytoja Vida Turbienė

 

Daugiau naujienų

Europinė kaimynų diena

Gegužės 31-oji yra Europinė kaimynų diena. Minėdami šią dieną, Vilniaus „Ryto“ progimnazijos priešmokyklinės grupės „Rytukai“ mokiniai, mokytojos, mokytojo padėjėja ir socialinė pedagogė gamino aitvarus, kuriais

Skaityti daugiau