„Knygų pavasaris“ bibliotekoje

Šių metų kovo 31 d. Vilniaus „Ryto“ progimnazijoje vykusiame  „Knygos pavasario“  kultūriniame edukaciniame renginyje mokiniai mokėsi kurti ir įrišti savo knygas.  Knygrišystės meno nuotoliniu būdu mokė technologijų mokytojas Valdas Gečas.

    Kaip  sekėsi rašytojo ir knygrišio amatas, galima pažiūrėti aplankius mokyklos bibliotekoje surengtą parodą.  Paroda veiks iki gegužės  7 – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos. Būtinai apsilankykite!

Lietuvių kalbos mokytoja Remigija Karalienė ir bibliotekininkė Ieva Malinauskienė

Daugiau naujienų

„Lietuva mano širdyje“

Vasario 15 d., minint 106-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines, progimnazijoje lankėsiitin garbus svečias – 1990 metų Kovo 11-osios Akto signataras Algirdas Kumža, dalinęsis savoįžvalgomis su

Skaityti daugiau

Sveikiname

Sveikiname Respublikinio 2-ų klasių mokinių anglų kalbos konkurso ,,My Family Tree“ nugalėtoją, 2d klasės mokinę Gytę Zdančiūtę, laimėjusią pirmąją vietą. Anglų kalbos mokytoja Dalia Šliažienė

Skaityti daugiau

Palydėjome žiemą

Kernavėje smagiai nusiteikę šventėme Užgavėnes. Žaidėme, šokome, dainavome. VykoLašininio ir Kanapinio kova. Deginome Morę, vijome žiemą iš kiemo. Linksmi grįžome namo. Užšventę dėkojame VJTC. Kraštotyros–etnokultūros

Skaityti daugiau