„Knygų pavasaris“ bibliotekoje

Šių metų kovo 31 d. Vilniaus „Ryto“ progimnazijoje vykusiame  „Knygos pavasario“  kultūriniame edukaciniame renginyje mokiniai mokėsi kurti ir įrišti savo knygas.  Knygrišystės meno nuotoliniu būdu mokė technologijų mokytojas Valdas Gečas.

    Kaip  sekėsi rašytojo ir knygrišio amatas, galima pažiūrėti aplankius mokyklos bibliotekoje surengtą parodą.  Paroda veiks iki gegužės  7 – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos. Būtinai apsilankykite!

Lietuvių kalbos mokytoja Remigija Karalienė ir bibliotekininkė Ieva Malinauskienė

Daugiau naujienų

Europinė kaimynų diena

Gegužės 31-oji yra Europinė kaimynų diena. Minėdami šią dieną, Vilniaus „Ryto“ progimnazijos priešmokyklinės grupės „Rytukai“ mokiniai, mokytojos, mokytojo padėjėja ir socialinė pedagogė gamino aitvarus, kuriais

Skaityti daugiau