Akcija „Pyragą kepu – mokyklos aplinką augalais puošiu“

Šiandien Vilniaus „Ryto“ progimnazijos kiemas kvepėjo ne tik kiškio, bet ir mokyklos mokinių, mokytojų ir jų artimųjų iškeptais pyragais. Ausis maloniai glostė VšĮ „Projektų studija“ džiazo atlikėjų bei progimnazijos mokytojų ir mokinių atliekamos melodijos, džiugino šokėjai. Taip vyko akcija „Pyragą kepu – mokyklos aplinką augalais puošiu“. Šios akcijos metu mokyklos bendruomenė rinko lėšas augalams, kurie papuoš mūsų mokyklos aplinką. O kad tokią kilnią misiją vykdyti būtų įdomiau, dar vyko ir linksmiausios prekyvietės, skaniausio pyrago, sėkmingiausio pardavėjo ir kitokie konkursai, kurių nugalėtojai bus paskelbti rytoj.Tad nuo šiol mokyklos kieme kvepiančios gėlės, žaliuojantys krūmai ir medžiai primins apie mūsų visų bendrystę. Nes MES VISI kuriame jaukų savo RYTĄ!

Daugiau naujienų

Sveikiname ir džiaugiamės

Šiandien VJTC dvi šaunios kraštotyros-etnokultūros būrelio komandos dalyvavo Vilniausmiesto viktorinoje „Lietuvių liaudies kalendorinės vasaros šventės“, kurioje viena komanda – Marija8a, Saulė 8b, Marius 8b, Radvilas

Skaityti daugiau

Geografiniai pasiekimai

Tai nerealu! Ar gali mokinys laimėti visuose geografijos konkursuose ir olimpiadose?Pasirodo, gali! O jų būta išties nemažai. 7b klasės mokinys Modestas Lankelis šiais metais laimėjosidabro

Skaityti daugiau