Respublikinis nuotolinis 5 – 8 klasių mokinių integruotas anglų kalbos ir dailės kūrybinių darbų konkursas „Viljamo Šekspyro kūrybos išraiška dailėje”

Mūsų progimnazijos 8a klasės mokinė Kamilė Vetlovaitė dalyvavo integruotame anglų kalbos ir dailės kūrybinių darbų konkurse „The expression of the work of William Shakespeare in art”. Konkurso tikslas – domėtis vieno svarbiausių anglų rašytojo, poeto ir dramaturgo V.Šekspyro kūryba bei atskleisti mokinių kūrybinius gebėjmus.

Kamilė V. Šeksoyro kūrinio citatą išreiškė piešiniu. Jos darbas bus įtrauktas į elektroninę kūrybinių darbų knygą.

                 Anglų kalbos mokytoja Rasa Sutkienė

Daugiau naujienų

Europinė kaimynų diena

Gegužės 31-oji yra Europinė kaimynų diena. Minėdami šią dieną, Vilniaus „Ryto“ progimnazijos priešmokyklinės grupės „Rytukai“ mokiniai, mokytojos, mokytojo padėjėja ir socialinė pedagogė gamino aitvarus, kuriais

Skaityti daugiau