Citius Altius Fortius

Rugsėjo 28 d. Vilniaus „Ryto“ progimnazija skyrė sveikatingumo puoselėjimui, tad nieko nelaukę 5a, 5b, 5c, 6b, 6c klasių mokiniai iškeliavo į „Vilnius Outlet“ prekybos centre esančią pramogų zoną „Skypark“, kur savo fizinį pajėgumą galėjo išbandyti įvairiuose laipiojimo ruožuose, o mintis prablaškyti šokinėdami ant batutų!

Įdomus faktas, jog šokinėdami ant batuto treniruojasi ne tik slidininkai, plaukikai bei kiti sportininkai, bet ir astronautai. Pastaraisiais galėjo pasijusti ir aktyvumo ištroškę mokiniai, šiandien stiprinę raumenų vystymąsi, motorinius įgūdžius bei emocinę sveikatą. 😊

5-6 klasių vadovai

Daugiau naujienų

„Lietuva mano širdyje“

Vasario 15 d., minint 106-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines, progimnazijoje lankėsiitin garbus svečias – 1990 metų Kovo 11-osios Akto signataras Algirdas Kumža, dalinęsis savoįžvalgomis su

Skaityti daugiau

Sveikiname

Sveikiname Respublikinio 2-ų klasių mokinių anglų kalbos konkurso ,,My Family Tree“ nugalėtoją, 2d klasės mokinę Gytę Zdančiūtę, laimėjusią pirmąją vietą. Anglų kalbos mokytoja Dalia Šliažienė

Skaityti daugiau

Palydėjome žiemą

Kernavėje smagiai nusiteikę šventėme Užgavėnes. Žaidėme, šokome, dainavome. VykoLašininio ir Kanapinio kova. Deginome Morę, vijome žiemą iš kiemo. Linksmi grįžome namo. Užšventę dėkojame VJTC. Kraštotyros–etnokultūros

Skaityti daugiau