Citius Altius Fortius

Rugsėjo 28 d. Vilniaus „Ryto“ progimnazija skyrė sveikatingumo puoselėjimui, tad nieko nelaukę 5a, 5b, 5c, 6b, 6c klasių mokiniai iškeliavo į „Vilnius Outlet“ prekybos centre esančią pramogų zoną „Skypark“, kur savo fizinį pajėgumą galėjo išbandyti įvairiuose laipiojimo ruožuose, o mintis prablaškyti šokinėdami ant batutų!

Įdomus faktas, jog šokinėdami ant batuto treniruojasi ne tik slidininkai, plaukikai bei kiti sportininkai, bet ir astronautai. Pastaraisiais galėjo pasijusti ir aktyvumo ištroškę mokiniai, šiandien stiprinę raumenų vystymąsi, motorinius įgūdžius bei emocinę sveikatą. 😊

5-6 klasių vadovai

Daugiau naujienų

„Įvairus pasaulis“

Emeidos Vaitiekutės (6c) tapybos darbų paroda Kviečiame skaitykloje aplankyti Emeidos Vaitiekutės (6c) tapybos darbų parodą „Įvairus pasaulis“. „Man labai patinka piešti ir tapyti. Prieš metus

Skaityti daugiau