Turistiniai laimėjimai

Spalio 1-2 d. Vilniuje vykusiose Šalies mokinių turizmo technikos varžybose
„Auksinis ruduo 2022“ dalyvavo ir mūsų progimnazijos mokinės – Greta Kuzmickaitė bei
Goda Kolajanskaitė – su Vilniaus jaunųjų turistų centro komanda užėmusios 5-ąją vietą
jaunučių amžiaus grupėje. Taip pat galime pasidžiaugti ir vaikų amžiaus grupėje 3-iąją vietą
užėmusiomis Milana Loskutova ir Austėja Ustinavičiūte.

Džiaugiamės ir sveikiname!

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau