Tolerancijos kampelis

Lapkričio 16-tąją yra minima Tarptautinė tolerancijos diena. Ta proga mūsų progimnazijoje
antro aukšto fojė buvo sukurta „Komplimentų lenta“. „Komplimentų lentoje“ mokiniai savo draugui
galėjo pasakyti gražų žodį bei pradžiuginti jo širdį.
Juk smagu gauti iš draugo komplimentą, o jį padovanoti ir kitiems!

Socialinė pedagogė Indrė Dieninytė
Psichologė Jelena Bergson

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau