Karjera prasideda nuo savęs

2022 m. lapkričio 18-22 d. progimnazijoje bus minimos Tarptautinės karjeros dienos, kurių
metu „rytiečiai“ susipažins su senovės rytų filosofijos penkių elementų teorija bei ją mėgins
pritaikyti sau. Pildydami asmenybės tipo nustatymo testus, mokiniai bus skatinami atsigręžti į save,
išgirsti save, idant gyvenimo pasirinkimai ateityje būtų kryptingesni bei kylantys iš vidaus.

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau