Šaudymo varžybos „Taiklioji akis“

Gruodžio3 d. vyko šaudymo varžybos „Taiklioji akis“, skirtos Lietuvos kariuomenės dienai
paminėti.
Sveikiname 7 kl. komandos narius – Marių Malaišką, Urtę Kačinauskytę, Saulę Grinkevičiūtę
ir Kamilę Stučkaitę – dalyvavusius šaudymo varžybose ir jaunučių grupėje laimėjusius garbingą II-
ąją vietą.
Didžiuojamės Urte Kačinauskyte užėmus III-iąją vietą individualioje rungtyje ir iš 50 galimų
taškų surinkus 46.
Ačiū komandai!

Būrelio vadovė Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau