Aukime kartu

5c klasės mokiniai dalyvauja ilgalaikėje projektinėje veikloje „Užaugink augalą“,
suteikiančioje mokiniams naujų žinių, o svarbiausia – ugdančioje mokinių atsakomybę bei
kantrybę. Aukime kartu!

Klasės vadovė Violeta Rynkevičienė ir biologijos mokytojas Lukas Gabrielius Tribulas

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau