Mokytojų protmūšis

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai išbandė savo jėgas ir sudalyvavo matematikos, informacinių technologijų, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”. Tikimės, kad įgyjo ne tik naujų žinių, bet ir linksmai praleido laiką.

Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Ramūną Malcių ir Moniką Dmitrijevaitę.

II vietos nugalėtojų komandą – Jurgitą Jurgaitienę, Raimondą Sakalauskienę, Donatą Bartasevičienę, Vaidą Kurbatavičienę, Svetlaną Cvetkovą.

III vietos nugalėtojų komandą – Robertą Juodelienę, Aliną Dzervan, Ingą Vertibavičienę, Gerdą Tuzienę, Anželiką Kriuklienę.

Ačiū visiems dalyviams už gerą nuotaiką, pozityvumą ir azartišką žaidimą.

Organizatoriai

Daugiau naujienų

Europinė kaimynų diena

Gegužės 31-oji yra Europinė kaimynų diena. Minėdami šią dieną, Vilniaus „Ryto“ progimnazijos priešmokyklinės grupės „Rytukai“ mokiniai, mokytojos, mokytojo padėjėja ir socialinė pedagogė gamino aitvarus, kuriais

Skaityti daugiau