Verbos ir margučiai

Belaukdami gražiausios pavasario šventės – Velykų – 2e klasės mokiniai, paraginti mokytojos
Sandros Tamošaitienės, piešė verbas ir margučius. Spalvingi, šilti ir jaukūs vaikų darbeliai
šventiškai papuošė skaityklą. Kviečiame aplankyti parodą iki balandžio 21 dienos.

Bibliotekininkė Inga Leipuvienė

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau