Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

„Ryto“ progimnazijoje vyko šeštų klasių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados pirmasis –
mokyklos – etapas.
Sveikiname:
Kristupą Aluzą (6b) – I vieta
Žilviną Vaitkevičių (6c) – II vieta
Gabiją Bacevičiūtę (6c) – III vieta
Kristupui ir Žilvinui linkime sėkmės antrajame – miesto – etape, o visiems dalyviams
dėkojame už atkaklumą ir pastangas atliekant olimpiados užduotis.

Mokinius ruošė lietuvių kalbos ir literatūros vyr. mokytoja Saulė Nagienė
ir mokytoja Evelina Lanevskaja

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau