Po Dainavos kraštą pasižvalgius

Balandžio 11-12 d., pakviesti VJTC, progimnazijos kraštotyros – etnokultūros būrelio nariai lankėsi Dainavos
krašte. Patyrėme daug įdomių įspūdžių, aplankėme įvairių objektų, žavėjomės Merkinės apylinkių grožiu,
Liškiavos bažnyčia, dalyvavome įvairiose edukacijose. Trumpas kelionės akimirkas būrelio narė Kamilė
užfiksavo kurdama video filmą. Ačiū jai ir visiems šios edukacinės išvykos dalyviams.


Būrelio vadovė Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau