KNYGOS PAVASARIS

KNYGOS PAVASARIS pavyko! Ši veikla taip pavadinta, kadangi pavasarį gausu atmintinų datų, susijusių su knyga: kovo 16 d. – Knygnešio diena; kovo 21d. – Pasaulinė poezijos diena; balandžio 2 – oji Tarptautinė vaikų knygos diena; balandžio 23 – Pasaulinė knygos diena; gegužės 7  d. – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena…   5 – 8 klasių mokiniai patyrė įvairių veiklų, susijusių su knygomis. 8C kl. mokiniai lankėsi VU Mokslinėje bibliotekoje, kur buvo eksponuojamos Pranciškaus Skorinos įkurtos pirmosios Lietuvoje spaustuvės spausdintos knygos. Buvo galimybė pamatyti M. Daukšos „Postilės“ originalą. Mokiniai pamatė ir kitas senojo VU, įkurto 1579 m., erdves. Ne veltui VU pavadintas ALMA MATER – motina maitintoja, turint omeny žinias, mokslą, raštą – visa tai pasklido iš čia per visą Lietuvą…

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja R. Karalienė

Daugiau naujienų

Informacija 8TOGO

Sveiki, Norime informuoti, kad greitai galėsime pakviesti visus į 8TOGO mokyklinių uniformų prekybinę vietą. Kur: PC Vilniaus Akropolis, Ozo g. 25, antrame aukšte, priešais Ermitažą, šalia knygyno

Skaityti daugiau