Aktyviausių skaitytojų apdovanojimai

Artėjant mokslo metų pabaigai, gegužės 17 d. mokyklos bibliotekoje vyko aktyviausių
skaitytojų apdovanojimai. Per visus mokslo metus uoliai skaitę – apdovanoti 20 aktyviausių
skaitytojų!
Nuoširdžiai dėkojame skaitantiesiems už meilę knygai bei skaitymo kultūros puoselėjimą!

Bibliotekininkė Ieva

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau