Sveikinimai Nacionalinio konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ laureatams

XXIII-ajame Nacionaliniame mokinių konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ dalyvavo 910 mokinių, buvo pateikti 753 darbai: 553 piešiniai, 44 maketai, 73 rašiniai ir eilėraščiai, 19 filmų, 24 fotografijos ir prezentacijos, 28 dainos. Išties įspūdingi skaičiai. Mūsų mokiniai šiame konkurse dalyvauja virš dešimt metų. Labai džiaugiuosi, jog kasmet iš konkurso grįžtame tapę jo laureatais.

Sveikiname sėkmingai pasirodžiusius šiųmetinio konkurso laureatus:

Saulę Grinkevičiūtę už maketą „Įšalę tremtinių likimai“ – laimėjusią II vietą.

Vaizdo medžiagos apie 1991 metų sausio 13-osios įvykius „Neužmiršta laisvė“ kūrėjus Klaidą Gaupšą ir Marką Požerskį, laimėjusius II vietą.

Kitų mokinių pateikti darbai (maketai, piešiniai) buvo įvertinti padėkomis.

Apdovanojimų renginys vyko Tuskulėnų rimties parke. Organizatoriai mus pakvietė į ekskursiją, todėl turėjome galimybę sužinoti šio komplekso istoriją. Ačiū. Apdovanojimų ceremonijoje dalyvius sveikino Lietuvos Respublikos Seimo narė Paulė Kuzmickienė, europarlamentarai Rasa Juknevičienė ir Liudas Mažylis, kiti garbūs svečiai. Savo pasirodymus surengė dainų konkurso laureatai.

Ačiū mokiniams, kurie nesustoja tobulėti.

Istorijos mokytoja Vilma Riabovienė

Su konkurso rezultatais galite susipažinti:

http://www.genocid.lt/

Daugiau naujienų

Sveikiname ir džiaugiamės

Šiandien VJTC dvi šaunios kraštotyros-etnokultūros būrelio komandos dalyvavo Vilniausmiesto viktorinoje „Lietuvių liaudies kalendorinės vasaros šventės“, kurioje viena komanda – Marija8a, Saulė 8b, Marius 8b, Radvilas

Skaityti daugiau

Geografiniai pasiekimai

Tai nerealu! Ar gali mokinys laimėti visuose geografijos konkursuose ir olimpiadose?Pasirodo, gali! O jų būta išties nemažai. 7b klasės mokinys Modestas Lankelis šiais metais laimėjosidabro

Skaityti daugiau