Gedulo ir vilties bei Okupacijos ir genocido dienų minėjimas

Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen kvietimu Gedulo ir vilties bei Okupacijos ir genocido dienų minėjime dalyvavo Nacionalinio mokinių konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ laureatai – Saulė Grinkevičiūtė (7b), Klaidas Gaupšas (8a) ir Markas Požerskis kartu su istorijos mokytoja.

Ne tik dalyvavome minėjime, bet ir maloniai pabendravome su Lietuvos Respublikos Seimo nare prof. Vilija Targamadze. Linkėjimus progimnazijai perdavė LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė. Prie Okupacijos, genocido ir sovietmečio represijų paminklo Aukų gatvėje pagerbėme tremtinius. Esame dėkingi už kvietimą.

Istorijos mokytoja Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

„Įvairus pasaulis“

Emeidos Vaitiekutės (6c) tapybos darbų paroda Kviečiame skaitykloje aplankyti Emeidos Vaitiekutės (6c) tapybos darbų parodą „Įvairus pasaulis“. „Man labai patinka piešti ir tapyti. Prieš metus

Skaityti daugiau