Gedulo ir vilties bei Okupacijos ir genocido dienų minėjimas

Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen kvietimu Gedulo ir vilties bei Okupacijos ir genocido dienų minėjime dalyvavo Nacionalinio mokinių konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ laureatai – Saulė Grinkevičiūtė (7b), Klaidas Gaupšas (8a) ir Markas Požerskis kartu su istorijos mokytoja.

Ne tik dalyvavome minėjime, bet ir maloniai pabendravome su Lietuvos Respublikos Seimo nare prof. Vilija Targamadze. Linkėjimus progimnazijai perdavė LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė. Prie Okupacijos, genocido ir sovietmečio represijų paminklo Aukų gatvėje pagerbėme tremtinius. Esame dėkingi už kvietimą.

Istorijos mokytoja Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

Europinė kaimynų diena

Gegužės 31-oji yra Europinė kaimynų diena. Minėdami šią dieną, Vilniaus „Ryto“ progimnazijos priešmokyklinės grupės „Rytukai“ mokiniai, mokytojos, mokytojo padėjėja ir socialinė pedagogė gamino aitvarus, kuriais

Skaityti daugiau