Piešinių paroda„Rudens žiedai mokytojams“

Tarptautinės mokytojų dienos proga skaitykloje surengta paroda „Rudens žiedai
mokytojams“. 3c klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos Nidos Bučelienės, jums, mieli
mokytojai, su meile ir pagarba dovanoja labai netradiciškai nupieštus rudens žiedus. Kūrybingų,
išradingų, spalvingų ir labai įdomių darbų kviečiame pasižiūrėti skaitykloje iki spalio 13 dienos.

Bibliotekininkė Inga Leipuviene

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau