Piešinių paroda„Rudens žiedai mokytojams“

Tarptautinės mokytojų dienos proga skaitykloje surengta paroda „Rudens žiedai
mokytojams“. 3c klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos Nidos Bučelienės, jums, mieli
mokytojai, su meile ir pagarba dovanoja labai netradiciškai nupieštus rudens žiedus. Kūrybingų,
išradingų, spalvingų ir labai įdomių darbų kviečiame pasižiūrėti skaitykloje iki spalio 13 dienos.

Bibliotekininkė Inga Leipuviene

Daugiau naujienų

Prisidedame prie akcijos

Džiaugiamės, kad šiemet vėl turėjome galimybę pakviesti mokyklos bendruomenės nariusprisidėti prie akcijos onkologiniams ligoniukams. Šventiniu laikotarpiu norime palaikyti mažuosius.Tariame nuoširdžiausią AČIŪ: 1b, 2b, 3c, 3e,

Skaityti daugiau

„Dalyvaujamasis biudžetas mokykloje“

Lapkričio 4 d. vyko baigiamasis projekto „Dalyvaujamasis biudžetas mokykloje“ renginys,kurio metu dalyvavo 5-8 klasių mokiniai, mokytojai, administracijos atstovai bei mokyklosbendruomenės nariai. Galime drąsiai teigti, kad dalyvaujamojo biudžeto

Skaityti daugiau