Rudens makulatūros akcija

Viena tona makulatūros išsaugo 17 medžių, nuo 5 iki 50 kubinių metrų vandens ir apie
2500 kW energijos.
Šiandien „Ryto“ bendruomenė surinko ir atidavė perdirbimui 2 tonas 130 kg makulatūros.
Ačiū visiems dalyvavusiems, kviečiu abejojančius prisijungti prie šios akcijos ir kaupti
makulatūrą iki pavasario.
Ačiū aštuntokams, kurie nuoširdžiai dirbo kraunant makulatūrą į automobilį.

Vida Turbienė

Daugiau naujienų

Prisidedame prie akcijos

Džiaugiamės, kad šiemet vėl turėjome galimybę pakviesti mokyklos bendruomenės nariusprisidėti prie akcijos onkologiniams ligoniukams. Šventiniu laikotarpiu norime palaikyti mažuosius.Tariame nuoširdžiausią AČIŪ: 1b, 2b, 3c, 3e,

Skaityti daugiau

„Dalyvaujamasis biudžetas mokykloje“

Lapkričio 4 d. vyko baigiamasis projekto „Dalyvaujamasis biudžetas mokykloje“ renginys,kurio metu dalyvavo 5-8 klasių mokiniai, mokytojai, administracijos atstovai bei mokyklosbendruomenės nariai. Galime drąsiai teigti, kad dalyvaujamojo biudžeto

Skaityti daugiau