Edukacija Europos Sąjungos atstovybės Lietuvoje informacijos centre

Smagiai nusiteikę 6a klasės mokiniai kartu su istorijos mokytoja Vilma ir technologijų mokytoja Jūrate apsilankė ES atstovybės Lietuvoūje informacijos centre, kur ne tik daug sužinojo, bet ir aktyviai dalyvavo įvairioje veikloje.

Kas labiausiai patiko?

Staliukai ir kėdės, kuriomis buvo galima judėti, viktorina apie ES, kurios metu sudėliojome žemėlapį, susitikome su Politikos grupės asistente, buvusia mūsų mokyklos mokine Laura Vaiciukevičiūte.

Ką sužinojome?

Kokios šalys ruošiasi tapti ES narėmis, kokios šalys dar neturi įsivedusios euro, kam reikalinga Europos sveikatos kortelė.

Ką patyrėme?

Bendravimo džiaugsmą, praplėtėme žinias apie Europos Sąjungą, puikiai pasirodėme. Aktyviausi žinovai – Martynas, Aida, Kristijonas, Samira, Brayn, Vytenis, Adas, Gustas ir kiti.

Istorijos mokytoja Vilma, technologijų mokytoja Jūratė

Europinė kaimynų diena

Gegužės 31-oji yra Europinė kaimynų diena. Minėdami šią dieną, Vilniaus „Ryto“ progimnazijos priešmokyklinės grupės „Rytukai“ mokiniai, mokytojos, mokytojo padėjėja ir socialinė pedagogė gamino aitvarus, kuriais