Edukacija Europos Sąjungos atstovybės Lietuvoje informacijos centre

Smagiai nusiteikę 6a klasės mokiniai kartu su istorijos mokytoja Vilma ir technologijų mokytoja Jūrate apsilankė ES atstovybės Lietuvoūje informacijos centre, kur ne tik daug sužinojo, bet ir aktyviai dalyvavo įvairioje veikloje.

Kas labiausiai patiko?

Staliukai ir kėdės, kuriomis buvo galima judėti, viktorina apie ES, kurios metu sudėliojome žemėlapį, susitikome su Politikos grupės asistente, buvusia mūsų mokyklos mokine Laura Vaiciukevičiūte.

Ką sužinojome?

Kokios šalys ruošiasi tapti ES narėmis, kokios šalys dar neturi įsivedusios euro, kam reikalinga Europos sveikatos kortelė.

Ką patyrėme?

Bendravimo džiaugsmą, praplėtėme žinias apie Europos Sąjungą, puikiai pasirodėme. Aktyviausi žinovai – Martynas, Aida, Kristijonas, Samira, Brayn, Vytenis, Adas, Gustas ir kiti.

Istorijos mokytoja Vilma, technologijų mokytoja Jūratė

„Lietuva mano širdyje“

Vasario 15 d., minint 106-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines, progimnazijoje lankėsiitin garbus svečias – 1990 metų Kovo 11-osios Akto signataras Algirdas Kumža, dalinęsis savoįžvalgomis su

Sveikiname