Meninio skaitymo konkursas „Žodi, skambėk“

Vasario 13 d. progimnazijoje vyko meninio skaitymo konkursas „Žodi, skambėk“.
Dėkojame dalyviams ir viliamės, jog kitąmet vėl išbandysite savo jėgas.
Į Vilniaus miesto meninio skaitymo konkursą buvo atrinkti du mokiniai – Saulė Grinkevičiūtė
(8b) ir Rokas Grinkevičius (6b). Linkime jiems sėkmės!

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau