Miesto kūrybinis plakatų konkursas

Sveikiname miesto kūrybinio plakatų konkurso, skirto Lietuvos Nepriklausomybės, Vasario
16-osios dienai paminėti, laureatus. Konkursą organizavo VJTC.
I vieta: Emeida Vaitiekutė (6c) ir Lėja Istriabovaitė (6b)
II vieta: Emilija Grinkevičiūtė (6b) ir Austėja Karpavičiūtė (6b)

Būrelio vadovė Vilma Riabovienė

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau