„Tautinės vėliavos spalvos mūsų darbuose“

Lietuvos vėliavos spalvos
Yra mūsų širdyse,
Lydi mūsų dienas jaunas,
Dega mūsų kraujyje

.
(8a klasės mokiniai, technologijų mokytoja Jūratė Cironkienė)


Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtą 5-8 klasių moksleivių darbų parodą skaitykloje kviečiame aplankyti kovo 8-14 dienomis.

Bibliotekininkė Inga

Daugiau naujienų

Mokytojų „Protmūšis”

Šiandien mūsų progimnazijos darbuotojai dalyvavo matematikos, informatikos, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinės grupės suorganizuotame jau tradiciniame „Protmūšyje”.  Sveikiname I vietos nugalėtojų komandą – Agatą Perepečą, Jurgitą

Skaityti daugiau

Po Šiaurės Aukštaitiją pasižvalgius

Dalinamės pavasario atostogų edukacinės išvykos po Šiaurės Aukštaitiją, Šeduvą, Burbiškiodvarą, Panevėžio miestą akimirkomis. Už įdomią edukaciją dėkojame Panevėžio kraštotyrosmuziejui ir VJTC. Kraštotyros-etnokultūros būrelio vadovė Vilma

Skaityti daugiau